Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sims 3

 Informace

 
The Sims 3 je už třetí pokračování velké série "Simů". Datum vydání dlouho kolísalo, ale nakonec se ustálilo na 5. červnu 2009. Tento díl je více propracovanější než předchozí - lepší hudba, efekty, více možností; např. pohled na mapu.
O hře
 
Ve hře ovládáte svého Simíka (virtuální postavu) a celou jeho rodinu od jeho narození až do smrti. Postavíte mu dům, posíláte ho do práce, můžete ho oženit a mít děti. Již vyšly hry The Sims a The Sims 2, ke kterým vyšlo mnoho datadisků. Sérii The Sims má na starost studio Maxis, které spadá pod společnost Electronic Arts. Na tento díl čekalo velmi mnoho nedočkavých fanoušků.
The Sims 3
 
Nové sousedství Sunset Valley je živé a neomezené. Ve hře se budete smět pohybovat bez načítacích obrazovek mezi všemi lokacemi hry, což výrazně zlepší plynulost hraní. Po městě se bude možné pohybovat pěšky, autem či na kole.
Aspektem The Sims 3, je kompletně přepracovaný, velmi realistický editor tvorby Simů. Hráč již v podstatě není ničím omezen a své Simy si tvoří zcela podle svých představ. Editor tvorby Simů: CAS bude nově obsahovat svobodnou volbu při výběru barev či vzorů šatů, ale i bot a ponožek či si bude možné zvolit různou barvu vlasů od kořínků až po konečky. Nově také bude možné přidělit každé osobě pět odlišných vlastností. Mezi ně patří například odvaha, umělecké sklony, vlezlost, vegetariánství, puntičkářství, kleptomanie, romantičnost, nešikovnost, stihomam a mnoho dalších.
V módu stavění nyní lze nábytek umisťovat kamkoliv v jakémkoliv úhlu a hráč již není omezován čtvercovou sítí. Objekty lze natáčet i úhlopříčně. Stejně jako při tvorbě oblečení lze měnit povrchy a barvy nábytku. V této hře také lze používat cheaty.Stačí stisknout Ctrl+Shift+C a zadat do výsledného okénka nějaký cheat.Zde je několik z nich: motherlode-přidá 50 000 Simoleonů (peníze v The Sims), shazaam-přidá 2500 bodů celoživotního štěstí, aging on/off-vypne či zapne stárnutí, familyfunds+jméno rodiny+částka (např.:familyfunds Novák 1 000 000)-přidá uvedenou částku, make happy-nejlepší nálada, make me know everyone-Vašeho Simíka bude znát každý druhý, testingcheatsenabled true-pokud kliknete na jakékoli místo ve městě a přitom stisknete Shift,zobrazí se možnost ,,Teleportovat Simíka sem".Také díky tomuto cheatu můžete zvyšovat či snižovat různé životní potřeby.
Datadisky
TS3: Cestovní horečka (TS3: World Adventures), 18. listopadu 2009 - možnost cestování do 3 zemí (Čína, Egypt, Francie)
TS3: Povolání snů (TS3: Ambitions), 1. června 2010 - možnost výběru z více povolání a ovlivňování jejich průběhu, jako například hasič, architekt nebo lovec duchů. V kombinaci s datadiskem Cestovní horečka také stylisté nebo výrobci nektaru
TS3: Po setmění (TS3: Late night), 26. října 2010 - možnost stát se celebritou nebo režisérem, párty, mrakodrapy, bazény na poschodí atd.
]Minidatadisky (kolekce)
 
TS3: Luxusní bydlení (TS3: High-End Loft), 3. února 2010
TS3: Na plný plyn (TS3: Fast Lane), 8. září 2010
TS3: Zahradní mejdan (TS3: Outdoor Living), 1. února 2011
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Archiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 8829
Měsíc: 142
Den: 4